Головна

Доброго дня, дорогий гостю!

Певно, ви зайшли на цей сайт не випадково. Можливо, щось не так у вашому житті? Щось не влаштовує, не складаються стосунки? І ви не знаєте, що робити? Можливо, вам потрібна допомога? Але ви не знаєте, куди йти й до кого звернутися? Сумніваєтеся, чи варто взагалі щось змінювати?

Тоді цей сайт може допомогти вам знайти відповіді на деякі питання. Він виник у результаті одного спостереження. Часто, почувши пораду звернутися по допомогу до психолога, щоб вирішити свої проблеми і зрозуміти їх причини, люди відповідають: «Я не можу говорити про це з незнайомою й чужою людиною». Справді, іноді буває непросто навіть самому собі зізнатися в тому, що тобі потрібна допомога. А сказати про це чужій людині здається зовсім неможливим – адже вона не зрозуміє, їй до цього байдуже… І ми йдемо до рідних, друзів. Однак вони не завжди можуть допомогти.

Тому я пропоную вам відкрити інші двері – до психолога-психотерапевта. А щоб за ними не чекала невідомість і незнайома людина, давайте знайомитися.

Ця сторінка створена для того, щоб ви могли швидко і зручно знайти інформацію про мене. Тут я намагалася детально розповісти про те, чим для мене є психотерапія, як я працюю, які методи й підходи використовую, а також про те, чого я ніколи не роблю у своїй роботі (тобто, про це навіть не варто просити). Пропоную зазирнути в розділ «Поширені запитання» – можливо, там ви швидше знайдете ту інформацію, яка вас цікавить.

І ще одне. Хоча за допомогою Інтернету організувати справжній діалог непросто, все-таки давайте спробуємо. Для мене дуже цінна ваша думка про цей сайт. Якщо ви маєте побажання, питання, на які ви не знайшли відповідей тут, або якісь інші враження, я буду вам дуже вдячна за зворотній зв’язок (vira@psihologhelp.kiev.ua).

Успіху і натхнення!