Про мене

Давайте знайомитися!

Мене звати Віра Ковтиха. Я – психолог-психотерапевт, навчаючий психотерапевт за методом символдрама. Веду приватний прийом дорослих та дітей, групову психотерапію, супервізії для початкуючих спеціалістів.

Член УСП – Української спілки психотерапевтів (заснована 1996 року, зареєстрована Міністерством юстиції України, свідоцтво №730 від 11.04.1996 р.).

2005 року закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Т.Шевченка за спеціальністю «Літературна творчість».

2008 року отримала диплом практичного психолога (університет «Україна»).

У 2006-2010 р.р. навчалася методу кататимно-імагінативної психотерапії (символдрама) у Тетяни Юрченко, Ігоря Вінова, Якова Обухова, Еберхарда Вільке (сертифікат Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (AGKB), Геттінген). Відвідувала серії майстер-класів Георгія Білоцерковського (керівник робочої групи кататимного переживання образів у балтійських країнах від німецького товариства MGKB та Хайнца Хенніга (президент Німецького товариства кататимно-імагінативної психотерапії (президент MGKB).

У 2010-2013 р.р. навчалася аналітичної психотерапії дітей та підлітків у авторській програмі Оксани Залеської (Київ).

З 2014 р. – навчаючий психотерапевт Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (AGKB).

Мої сертифікати – дивіться тут.

Як продовження навчання та розвитку відвідую майстер-класи та семінари провідних представників аналітичних спільнот. Регулярно беру участь у супервізійних та інтервізійних групах (їхня мета – підвищення якості роботи психотерапевта, обмін професійним досвідом). Беру участь у конференціях та психологічних фестивалях, проводжу майстер-класи. Співпрацюю з пресою і телебаченням (журнал «Кореспондент», «Магнолія-ТВ» та ін.).

На цьому сайті я спробувала коротко та в доступній формі означити, що таке психотерапія, як я працюю, які методи та підходи використовую, а також у чому особливість роботи з дітьми. У розділі FAQ (Поширені запитання) ви, можливо, швидше знайдете відповіді, які можуть вас зацікавити.

Що б вас не турбувало наразі, знайте – зміни можливі завжди. Буду рада допомогти на шляху до них!